لاغری وتناسب اندام وعادت عمیق

لاغری وتناسب اندام وعادت عمیق

در دسته‌بندی برنامه ریزی ذهن | منتشر شده در 1397-02-24

سلام دوستان.

من الهه نصیری هستم، مربی رسمی پیلاتس با‌سابقه ۱۰ سال ورزش حرفه‌ای و همچنین مشاور سلامتی و تناسب‌اندام. من در اینجا به شما کمک می‌کنم به کمک روش نوین تی نوش، لاغری و تناسب‌اندام را به عادت عمیق خود تون تبدیل کنید و بدون نیاز به تلاش طاقت‌فرسا، همیشه لاغر و خوش‌اندام بمانید.

جالبه که بدونید؛ همیشه تعریف متفاوتی از عادت وجود داشته، عادت همون چیزی هست که اگه انجامش ندید حالت کلافگی بهتون دست میده مثل مسواک نزدن به همین سادگی. حالا فرض کنید که لاغری و تناسب‌اندام تبدیل به عادت عمیق شما بشه و بدون تلاش طاقت‌فرسا، مثل بخشی از کارکرد طبیعی بدنتون براتون کار بکنه.

ذهن ما از مجموعه‌ای از عادتها شکل‌گرفته و این مکانیزم در طی میلیونها سال تکامل و با محوریت بقا شکل‌گرفته. درواقع عادت‌ها برنامه‌های نرم‌افزاری ذهنی در ناخودآگاه هستند که بر اساس تاثیر عوامل مختلفی شکل می‌گیرند و میتونن به‌صورت خودکار فعال بشن.

شاید بپرسید این عادات ذهنی به‌صورت ناخودآگاه چه ربطی به تناسب‌اندام ما میتونه داشته باشه؟

مثلا فرض کنید که یک کودک گریه میکنه و مادر برای برگردوندن آرامش به کودک یک آب نبات میده و این کار چندبار درمواقع مختلف تکرارمیشه. این میتونه نرم افزاری رو در ناخودآگاه کودک ،به عنوان یک بسته فوری برای رفع ناآرامی شکل بده! حالا دربزرگسالی وقتی استرس بوجود میاد، این نرم افزار فعال میشه و فرد بدون اراده میره سراغ یخچال و یا مصرف شیرینی جات. درمواقعی حتی این نرم افزار میتونه اینطوری کاربکنه که فرد بجای خوردن شیرینی، به سراغ پکیج فوری دیگه ای برای رفع تنش بره. این بحث از این نظر اهمیت داره که ما میتونیم از این ویژگی نرم افزاری بصورت آگاهانه بنفع خودمون استفاده کنیم بجای اینکه اجازه بدیم بصورت ناآگاهانه به ضررما کارکنه، مثلا عادت لاغری، چربی سوزی و تناسب اندام و درخودمون فعال کنیم !

درواقع ما بعنوان انسان تکامل یافته این قدرت و داریم که ذهنمون و برنامه ریزی کنیم و عادتهایی که بدردمون نمیخوره رو دور بریزیم و عادتهای که بدردمون میخوره رو برمبنای هدفی که داریم در خودمون شکل بدیم تابصورت خودکار وبا صرف کمترین انرژی به نتایجی که میخوایم برسیم.

ما اینجا وارد بحث تخصصی نمیشیم و بدنبال نتایج هستیم، امابصورت خلاصه ما ازطریق خودآگاهی مغز نیوکورتکس برنامه ریزی مغز لیمبیک که مرکزعادتها و احساسات هستش و بنفع خودمون برنامه ریزی میکنیم.

حالا بااستفاده ازاین امکانات فوق العاده که در دسترس انسان هست، میتونیم شروع کنیم به برنامه ریزی ذهن در راستای لاغری، چربی سوزی وتناسب اندام.

مغزما بعنوان ماشین حیرت انگیز وظیفه زیست و بقای ما رو بعهده داره. اگه کسی چاق هستش، این چاقی براساس یک سری برنامه های ذهنی که برمبنای اولویتهایی که مغزما تشخیص میده شکل گرفته.مثلا افرادی که از نسل منطقه ای خاص جغرافیایی هستن، طبع اونها براساس طبیعت اون منطقه به جهت سازگاری با عوامل زیستی به صورتی شکل گرفته که بافتهای چربی بزرگی داشته باشن.

ما به وسیله روش تی نوش، به این نرم افزارها ورود پیدامیکنیم تا با کمک دانش تعادل طبع ها، لاغری، چربی سوزی و تناسب اندام درکمتراز ۴۰ روز به عادت عمیق شما تبدیل بشه ونتایج سریع بگیرید.

چطوری؟ باهم قدم به قدم پیش میریم و در مطلب بعدی راهکارهای فوق العاده ای رو بهتون ارائه میدیم که دراین خصوص نتایج فوری و اساسی بهمراه بیاره.

تگ‌ها:لاغری، چربی سوزی، تناسب اندام، عادت، حس خوب دستیابی به نتایج سریع