تناسب اندام و ضمیرناخودآگاه

تناسب اندام و ضمیرناخودآگاه

در دسته‌بندی برنامه ریزی ذهن | منتشر شده در 1397-03-01

در مطلب قبلی گفتیم که عادتها همون چیزایی هستند که در ضمیر ناخودآگاه ما شکل گرفتن.

در حقیقت شما این قدرت رو بعنوان یک انسان هشیار دارید که ضمیر ناخودآگاه خودتون رو برنامه ریزی کنید.
چگونه؟
هر فکری که به ضمیر هوشیار ما راه می یابد برای بایگانی شدن به ضمیر ناخودآگاه ما منتقل میشه و تمام تصمیمات با مراجعه به ضمیر ناخودآگاه شکل میگیره و این کار خود به خودی و بدون هیچ تلاشي انجام میشه.
افکاری که در ذهن به آنها اولویت میدید تعیین میکنه که چه چیزهایی باید به اعماق ناخودآگاهتان راه پیداکنه و دوباره تاکید میکنیم، هدف اینه که اجازه ندیم برنامه های ذهنی ازپیش تعیین شده برای ما تکلیف تعیین کنن، چون ما میخوایم خودمون آگاهانه کنترل اوضاع و بدست بگیریم.

شاید این جمله رو زیاد شنیده باشید - دیگه ازماگذشته - شاید چیزی باشه که ازمادرتون درضمیر ناخودآگاهتون شکل گرفته باشه که زندگی زیبا و هیکل خوب ومتناسب برای جوونهاست و هرکسی که پابه سن بزاره چه اهمیتی داره چه اندامی داشته باشه يا در وضعیت سالمتري باشه .
یا اینکه از بچگی تو ذهن ما مامان رو یک خانم مهربون چاق تو آشپزخونه تجسم کردیم! و نمیتونیم خودمون رو به عنوان مامان در نهایت زیبایی و تناسب و سلامت تصور کنیم.

حالا برای تغییر شرطهای غلط ذهنی چه کاری باید انجام بدیم؟

اول اینکه باید بدونیم تربیت شدن ما در کودکی که به نوعی ضمیر ناخودآگاه ما رو شکل داده ، الان افکار ما رو تحت تاثیر قرار میده و افکار ما شكل دهنده تصمیمات روزمره ما میشه و این تصمیمات منجر به رفتار و اعمالی میشه که در نهایت میزان تناسب اندام ما رو تعیین میکنه..
بنابراین برای برنامه ریزی مجدد ذهن برای تناسب اندام فقط کافیه چهار عامل بالا رو تغییر بدیم..

قدم اول اینه که باید آگاه بشیم به افکار مخربی که درباره خوردن و لاغري تو ذهن ما نشسته، چگونه میتونیم چیزی و تغییر بدیم که حتی بهش آگاه نیستیم..
دومین قدم برای تغییر، فهمیدن اینه که این طرز فکر از کجا ریشه گرفته و بتونیم افکار غلطی که به ما القا شده رو شناسايي كنيم. 
قدم سوم جداسازی هست، وقتی تصور کنیم که این فکر متعلق به ما نیست میتونیم بلافاصله خودمون و ازش جدا کنیم و به سمت اهداف جدید بریم. 
قدم چهارم بازسازی و برنامه ريزي مجدد ذهن هست. یعنی جایگزین کردن افکار جدید سازنده تناسب اندام !
بعد از بازسازي افكار به سادگی ، افکارمون به صورت ناخودآگاه رفتار و عادات ما رو تغییر میدن.

برای دستیابی به نتایج سریع لاغری، همزمان با استفاده از روش برنامه ریزی ذهن و ازطریق ایجاد تعادل درطبع به نتایج سریع لاغری و تناسب اندام خواهید رسیدواین علاوه براینکه باعث ایجاد برنامه ذهنی یا همون عادت ذهنی موثرمیشه، انگیزه ناشی از بدست اومدن نتایج سریع این برنامه ریزی و دوباره تقویت میکنه. درواقع از همه امکانات موجود استفاده میکنیم تا نتایج سریع بگیریم.حالا این میتونه یه برنامه لاغری، چربی سوزی وتناسب اندام باشه یا حتی برنامه ای برای ثروتمند شدن.
درمطلب بعدی، باهم یک گام جدی تربه سمت نتایج سریع برمیداریم.

تگ‌ها:لاغری، چربی سوزی، تناسب اندام، عادت، حس خوب دستیابی به نتایج سریع، ورزش، پیلاتس، کاهش وزن، طبع شناسی، دمنوش، ناخودآگاه، چاقی، شکم تخت، پوست سالم، پرخوری، برنامه ریزی ذهن